fbpx
Kërkim i Avancuar

Shitet 17000m2 truall industrial tek Qafa e Kasharit

60 euro/m2
megatek,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi I Pronës

Shitet 17000m2 truall Industrial prane MEGATEK tek Qafa e Kasharit. Trualli eshte fushe, e lire dhe me rruge. Mund te ndertohen objekte industriale (kapanone, fabrika, zyra etj.). Eshte ne nyjen kryesore te lidhjes se Autostrades me Aeroportin e Rinasit dhe Zones Industriale.
Cmimi eshte nen vleren e zones. Shitet me 60 euro/m2. Per me shume info na telefononi.

Cel. : 0698973149

Loading

Adresa: megatek
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Shtet: Albania
Id E Pronës: 20818
Çmimi: 60 euro/m2
Madhësia E Pronës: 17.000 m2
Prona Madhësia Lot: 0 m2
Dhomat: 0
Dhoma gjumi: 0
Tualete: 0
Garazh: Yes
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet Shtëpi 1 Kat, Sauk, Tiranë

180.000 Euro
3
dhoma gjumi
1
banjo
144 m2
madhësia
21 Korrik, 2023
krahasoni

Shitet 1500m2 truall industrial ne Rrugen e ...

10.000 leke te reja/m2
1.500 m2
madhësia
kris-gerveni
16 Shkurt, 2023
krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
madhësia
kris-gerveni
21 Tetor, 2022

Kris Gerveni

Telefoni:
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    Për çdo kërkesë apo bashkëpunim me agjensinë tonë, Na kontaktoni nërmjet formularit të Mëposhtëm!
    Me respekt, MARSIAL Real Estate!
    Agjensia juaj e Pronave!

   • Mortgage Calculator

   Krahasoni