fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen
Kërkim i Avancuar

Shitet 3000m2 truall ne Autostrade, Kilometri 8-te

350.000 euro
kashar,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi I Pronës

Shitet truall industrial me siperfaqe 3000m2 ne kilometrin e 8-te ne krahun e majte (veriore). Trualli ndodhet ne vijen e dyte te rruges dytesore. Ka forme pothuajse katrore dhe shume e pershtatshme per ndertim kapanonesh, fabrika, zyra etj. Shitet 350 mije euro. Per me shume info na telefononi.

Cel. : 0698973149

Loading

Adresa: kashar
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Shtet: Albania
Id E Pronës: 20821
Çmimi: 350.000 euro
Sipërfaqja E Pronës: 3.000 m2
Sipërfaqja e truallit të Pronës: 0 m2
Dhomat: 0
Dhoma gjumi: 0
Tualete: 0
Garazh: Yes
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni
OKAZION

Shitet Shtëpi 1 Kat, Sauk, Tiranë

180.000 Euro
3
dhoma gjumi
1
banjo
144 m2
Sipërfaqja
21 Korrik, 2023
krahasoni
SHITUR

Shitet 1500m2 truall industrial ne Rrugen e ...

10.000 leke te reja/m2
1.500 m2
Sipërfaqja
kris-gerveni
16 Shkurt, 2023
krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
Sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022

Kristaq Gerveni

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

   Gabim: S’u gjet formular kontaktesh.

  • Mortgage Calculator

  Krahasoni