fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Okazion: Shitet 9373m2 truall ngjitur me Aeroportin e Rinasit

50 euro/m2
,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Okazion: Shitet 9373m2 truall ngjitur me Aeroportin e Rinasit (vetem 400 metra larg). Trualli eshte ne kend te dy rrugeve kryesore, te Rruges se Aeroportit dhe te rruges se fshatit Rinas. Eshte i lire dhe i pershtatshem per ndertim hotelesh, zyra etj. Sipas Planit te Pergjithshem lejohet ndertim deri ne 4 kate, me intensitet 1.7 dhe me koeficent te shfrytezimit te tokes 60%.
Shitet me 50 euro/m2, kur mesatarja ne zone eshte rreth 100 euro/m2. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Shikime Total: 279 , Shikime Sot 1 

Qyteti: ,
Shteti/Qarkut:
Vend: Shqipëri
Id E Pronës: 20748
Çmimi: 50 euro/m2
Sipërfaqja e Pronës: 9.373 m2
Garazh: Yes

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
8 Qershor, 2022
krahasoni

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
19 Maj, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni