fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet 1558m2 truall ne Fortuz, Tirane

9.500.000 leke te reja
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet 1558m2 truall ne fshatin Fortuz te Tiranes. Trualli ndodhet ngjitur me rrugen kryesore te asfaltuar. Ka gjeresi 23 metra. Eshte fushe dhe e pershtatshme per ndertim vile (deri ne dy kate), ndertese biznesi etj (sipas Planit te Pergjithshem te Tiranes).
Ndodhet vetem 2km larg nga Rruga Nacionale dhe 10km nga Qendra e Tiranes.
Ka certifikate.
Shitet 9 500 000 leke te reja.
Per me shume info na telefononi ne +355698973149

Shikime Total: 181 , Shikime Sot 1 

Qyteti:
Shteti / Qarku:
Shteti: Afghanistan
Id e Pronës: 34324
Çmimi: 9.500.000 leke te reja
Sipërfaqja e pronës: 1.558 m2
Garazh: Yes
Çatia: Yes
Statusi: Available

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
June 8, 2022
krahaso

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
May 19, 2022
krahaso

Shitet 2000m2 truall prane CASA ITALIA me 16...

160 euro per m2
2.000 m2
sipërfaqja
March 29, 2022

Krahasoni