fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 1558m2 truall ne Fortuz, Tirane

9.500.000 leke te reja
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet 1558m2 truall ne fshatin Fortuz te Tiranes. Trualli ndodhet ngjitur me rrugen kryesore te asfaltuar. Ka gjeresi 23 metra. Eshte fushe dhe e pershtatshme per ndertim vile (deri ne dy kate), ndertese biznesi etj (sipas Planit te Pergjithshem te Tiranes).
Ndodhet vetem 2km larg nga Rruga Nacionale dhe 10km nga Qendra e Tiranes.
Ka certifikate.
Shitet 9 500 000 leke te reja.
Per me shume info na telefononi ne +355698973149

Shikime Total: 300 , Shikime Sot 1 

Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Afghanistan
Id E Pronës: 34324
Çmimi: 9.500.000 leke te reja
Sipërfaqja e Pronës: 1.558 m2
Garazh: Yes
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
8 Qershor, 2022
krahasoni

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
19 Maj, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni