fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet 1600m2 truall ne Autostraden Tr-Dr.

200.000 euro
Rruga Egnatia, Tirana, Albania, ,
Shto te të preferuarat

Shitet 1600m2 truall ne Autostraden Tr-Dr.

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet nje truall me siperfaqe 1600m2, ne Zonen Industriale prane Qafes Kasharit. Trualli ka forme katrore (40 metra x 40 metra) dhe ndodhet perballe Kompanise BILLA. Eshte i pershtatshem per ndertim kapanoni apo cdo lloj ndertese per qellime industriale. Koeficenti i shfrytezimit te tokes eshte 70%, dhe koeficenti i intensitetit eshte 2.6 (sipas Planit te Pergjithshem te Tiranes). E vendosur ne ane te rruges kryesore ka infrastrukure shume te mire.
Ka dokumenta te rregullta ligjore.
Shitet per 200mije euro.
Per me shume info na kontaktoni ne +355698973149

Shikime Total: 523 , Shikime Sot 1 

Adresë: Rruga Egnatia, Tirana, Albania
Qyteti:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 41900
Çmimi: 200.000 euro
Sipërfaqja e pronës: 1.600 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 1.600 m2
Çatia: Yes
Statusi: Available

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
June 8, 2022
krahaso

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
May 19, 2022
krahaso

Shitet 2000m2 truall prane CASA ITALIA me 16...

160 euro per m2
2.000 m2
sipërfaqja
March 29, 2022

Krahasoni