fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 1600m2 truall ne Autostraden Tr-Dr.

200.000 euro
Rruga Egnatia, Tirana, Albania, ,
shto tek të preferuarat

Shitet 1600m2 truall ne Autostraden Tr-Dr.

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet nje truall me siperfaqe 1600m2, ne Zonen Industriale prane Qafes Kasharit. Trualli ka forme katrore (40 metra x 40 metra) dhe ndodhet perballe Kompanise BILLA. Eshte i pershtatshem per ndertim kapanoni apo cdo lloj ndertese per qellime industriale. Koeficenti i shfrytezimit te tokes eshte 70%, dhe koeficenti i intensitetit eshte 2.6 (sipas Planit te Pergjithshem te Tiranes). E vendosur ne ane te rruges kryesore ka infrastrukure shume te mire.
Ka dokumenta te rregullta ligjore.
Shitet per 200mije euro.
Per me shume info na kontaktoni ne +355698973149

Shikime Total: 792 , Shikime Sot 1 

Adresa: Rruga Egnatia, Tirana, Albania
Qyteti:
Vend: Albania
Id E Pronës: 41900
Çmimi: 200.000 euro
Sipërfaqja e Pronës: 1.600 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 1.600 m2
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
8 Qershor, 2022
krahasoni

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
19 Maj, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni