fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen
Kërkim i Avancuar

Shitet 5250m2 truall ne km 7 ne Autostraden Tirane-Durres

90 euro/m2
Autostrada Tirane-Durres Kilometri 7,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi I Pronës

Shitet 5250 m2 truall industrial ne kilometrin e shtate ne Autostraden Tirane-Durres (ne anen e majte). Trualli eshte i lire dhe me dalje ne rruge te gjere te asfaltuar. Eshte e thurur me mur ne dy anet me te gjata. Perfshihet ne Zonen Industriale dhe mund te ndertohet deri ne 4 katshe me koeficent 2.6. Mund te ndertohen kapanone, zyra dhe cdo objekt tjeter per qellime industriale. Cmimi 90 euro per m2. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Loading

Adresa: Autostrada Tirane-Durres Kilometri 7
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Shtet: Shqipëri
Id E Pronës: 20683
Çmimi: 90 euro/m2
Sipërfaqja E Pronës: 5.250 m2
Sipërfaqja e truallit të Pronës: 0 m2
Dhomat: 0
Dhoma gjumi: 0
Tualete: 0
Garazh: Yes

Listime të Ngjashme

krahasoni
OKAZION

Shitet Shtëpi 1 Kat, Sauk, Tiranë

180.000 Euro
3
dhoma gjumi
1
banjo
144 m2
Sipërfaqja
21 Korrik, 2023
krahasoni
SHITUR

Shitet 1500m2 truall industrial ne Rrugen e ...

10.000 leke te reja/m2
1.500 m2
Sipërfaqja
kris-gerveni
16 Shkurt, 2023
krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
Sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022

Shitet 5250m2 truall ne km 7 ne Autostraden Tirane-Durres

Telefoni:
Email:agerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

   Gabim: S’u gjet formular kontaktesh.

  • Mortgage Calculator

  Krahasoni