fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 3000m2 truall industrial ne Rrugen e Prushit, Vaqarr me 60 euro/m2

60 euro per m2
Rruga Prushit, Vaqarr, Tirane,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet 3000m2 truall industrial ne Rrugen e Prushit me 60 euro/m2. Trualli ndodhet vetem 500 metra larg nga Rruga Nacionale Tirane – Ndroq, dhe 1.5 km larg Kombinatit. Ndodhet ne Zone Industriale ku lejohet ndertimi i kapanoneve, fabrikave etj. Eshte fushe, me rruge lidhese nga te dy anet. Ka ndertime te tjera industriale afer truallit. Ka dokumenta te rregullta ligjore.
Shitet me cmim te arsyeshem 60 euro/m2.
Per me shume info, na kontaktoni.

Shikime Total: 282 , Shikime Sot 1 

Adresa: Rruga Prushit, Vaqarr, Tirane
Zonë:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 43712
Çmimi: 60 euro per m2
Sipërfaqja e Pronës: 3.000 m2
Kate Totale: 1
Statusi: I disponueshëm

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 6 ha Truall Industrial pothuajse ngji...

30 euro per m2
60.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
2 Nëntor, 2022
krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 25mije m2 truall ne Porto Romano, Dur...

25 euro per m2
25.000 m2
sipërfaqja
18 Gusht, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni