fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet 3000m2 truall industrial ne Rrugen e Prushit, Vaqarr me 60 euro/m2

60 euro per m2
Rruga Prushit, Vaqarr, Tirane,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet 3000m2 truall industrial ne Rrugen e Prushit me 60 euro/m2. Trualli ndodhet vetem 500 metra larg nga Rruga Nacionale Tirane – Ndroq, dhe 1.5 km larg Kombinatit. Ndodhet ne Zone Industriale ku lejohet ndertimi i kapanoneve, fabrikave etj. Eshte fushe, me rruge lidhese nga te dy anet. Ka ndertime te tjera industriale afer truallit. Ka dokumenta te rregullta ligjore.
Shitet me cmim te arsyeshem 60 euro/m2.
Per me shume info, na kontaktoni.

Shikime Total: 130 , Shikime Sot 2 

Adresë: Rruga Prushit, Vaqarr, Tirane
Zona:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 43712
Çmimi: 60 euro per m2
Sipërfaqja e pronës: 3.000 m2
Kate Totale: 1
Çatia: Po
Statusi: I disponueshëm

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
June 8, 2022
krahaso

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
May 19, 2022
krahaso

Shitet 2000m2 truall prane CASA ITALIA me 16...

160 euro per m2
2.000 m2
sipërfaqja
March 29, 2022

Krahasoni