fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Roadmap Satellite Hybrid Terreni My Location Fullscreen
Advanced Search

Shitet 4353m2 toke ne Bregdet prane Fshatit Rinia Durres me 15euro/m2

15 euro/m2
,
shto tek të preferuarat

Shitet 4353m2 toke ne Bregdet prane Fshatit Rinia Durres me 15euro/m2

Phone:
Email:agerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Property Description

  Shitet 4353m2 toke ne afersi te bregut te detit ne Gjirin e Lalzit, ne Veri-Perendim te Fshatit Rinia, Durres.
  Toka ndodhet ne parcelen ngjitur me Pyllin e Pishave (ne fund te Rruges se Fllakes). Eshte vetem 500 metra larg Detit. Ka rruge te asfaltuar deri tek parcela. Eshte vetem 9 km larg nga Autostrada Tirane – Durres (dalja e Fllakes). Ka Linje Elektrike dhe Linje uji te pijshem. Eshte e pershtatshme per ndertim vilash ose per qellime te tjera. Ka certifikate.
  Shitet me cmim shume te arsyeshem. Cmimi 15 euro/m2.
  Per me shume info, vizitoni MARSIAL.COM.AL.
  Na telefononi ne +355698973149

  Loading

  City:
  Shteti/Qarkut:
  Country: Shqipëri
  Property Id: 22776
  Price: 15 euro/m2
  Property Size: 4.353 m2
  Property Lot Size: 0 m2
  Rooms: 0
  Bedrooms: 0
  Bathrooms: 0
  Garazh: Yes
  walscore9 / Car-Dependent more details here

  Listime të Ngjashme

  krahasoni

  Shiten 12 mije m2 toke prane Porto Romano, D...

  20 euro per m2
  12.000 m2
  size
  kris-gerveni
  14 Shtator, 2022
  krahasoni

  Shitet 3500 m2 Truall Golem

  50 Euro/m2
  3.500 m2
  size
  15 Mars, 2019
  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    Për çdo kërkesë apo bashkëpunim me agjensinë tonë, Na kontaktoni nërmjet formularit të Mëposhtëm!
    Me respekt, MARSIAL Real Estate!
    Agjensia juaj e Pronave!

   • Mortgage Calculator

   Krahasoni