fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen
Kërkim i Avancuar

Shitet 4353m2 toke ne Bregdet prane Fshatit Rinia Durres me 15euro/m2

15 euro/m2
,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi I Pronës

Shitet 4353m2 toke ne afersi te bregut te detit ne Gjirin e Lalzit, ne Veri-Perendim te Fshatit Rinia, Durres.
Toka ndodhet ne parcelen ngjitur me Pyllin e Pishave (ne fund te Rruges se Fllakes). Eshte vetem 500 metra larg Detit. Ka rruge te asfaltuar deri tek parcela. Eshte vetem 9 km larg nga Autostrada Tirane - Durres (dalja e Fllakes). Ka Linje Elektrike dhe Linje uji te pijshem. Eshte e pershtatshme per ndertim vilash ose per qellime te tjera. Ka certifikate.
Shitet me cmim shume te arsyeshem. Cmimi 15 euro/m2.
Per me shume info, vizitoni MARSIAL.COM.AL.
Na telefononi ne +355698973149

Loading

Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Shtet: Shqipëri
Id E Pronës: 22776
Çmimi: 15 euro/m2
Sipërfaqja E Pronës: 4.353 m2
Sipërfaqja e truallit të Pronës: 0 m2
Dhomat: 0
Dhoma gjumi: 0
Tualete: 0
Garazh: Yes

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shiten 12 mije m2 toke prane Porto Romano, D...

20 euro per m2
12.000 m2
Sipërfaqja
kris-gerveni
14 Shtator, 2022
krahasoni

Shitet 3500 m2 Truall Golem

50 Euro/m2
3.500 m2
Sipërfaqja
15 Mars, 2019

Shitet 4353m2 toke ne Bregdet prane Fshatit Rinia Durres me 15euro/m2

Telefoni:
Email:agerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

   Gabim: S’u gjet formular kontaktesh.

  • Mortgage Calculator

  Krahasoni