fbpx
Kërkim i Avancuar

Shitet 5 ha truall pas Porto Romanos (ne Kenete, Durres)

12 euro/m2
Rruga Vath Turja, ,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi I Pronës

Shitet 5 hektar truall industrial pas Porto Romanos, Durres. Eshte fushe (ne Keneten e Durrsit), 3 km larg Porto Romanos. Ka rruge dhe ure te dedikuar per te shkuar tek trualli. E pershtatshme per te ndertuar fabrika, kapanone, dhe objekte te tjera industriale. Shitet me 12 euro/m2. Per me shume info na telefononi.

Cel. : 0698973149

Loading

Adresa: Rruga Vath Turja
Shteti/Qarkut:
Shtet: Albania
Id E Pronës: 20838
Çmimi: 12 euro/m2
Madhësia E Pronës: 50.000 m2
Prona Madhësia Lot: 0 m2
Dhomat: 0
Dhoma gjumi: 0
Tualete: 0
Kate Totale: 1
Garazh: Yes
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet Shtëpi 1 Kat, Sauk, Tiranë

180.000 Euro
3
dhoma gjumi
1
banjo
144 m2
madhësia
21 Korrik, 2023
krahasoni

Shitet 1500m2 truall industrial ne Rrugen e ...

10.000 leke te reja/m2
1.500 m2
madhësia
kris-gerveni
16 Shkurt, 2023
krahasoni
OKAZION

Shitet 5000m2 toke prane Rolling Hills, Lund...

120 euro per m2
5.000 m2
madhësia
kris-gerveni
20 Janar, 2023

Shitet 5 ha truall pas Porto Romanos (ne Kenete, Durres)

Telefoni:
Email:agerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    Për çdo kërkesë apo bashkëpunim me agjensinë tonë, Na kontaktoni nërmjet formularit të Mëposhtëm!
    Me respekt, MARSIAL Real Estate!
    Agjensia juaj e Pronave!

   • Mortgage Calculator

   Krahasoni