fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 5 ha truall pas Porto Romanos (ne Kenete, Durres)

12 euro/m2
Rruga Vath Turja, ,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet 5 hektar truall industrial pas Porto Romanos, Durres. Eshte fushe (ne Keneten e Durrsit), 3 km larg Porto Romanos. Ka rruge dhe ure te dedikuar per te shkuar tek trualli. E pershtatshme per te ndertuar fabrika, kapanone, dhe objekte te tjera industriale. Shitet me 12 euro/m2. Per me shume info na telefononi.

Cel. : 0698973149

Shikime Total: 324 , Shikime Sot 1 

Adresa: Rruga Vath Turja
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 20838
Çmimi: 12 euro/m2
Sipërfaqja e Pronës: 50.000 m2
Kate Totale: 1
Garazh: Yes
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 6 ha Truall Industrial pothuajse ngji...

30 euro per m2
60.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
2 Nëntor, 2022
krahasoni

Shitet 4500m2 toke prane Autostrades Tr-Dr, ...

90 euro per m2
4.500 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
27 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 7000m2 toke prane Autostrades Tr-Dr, ...

50 euro per m2
7.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
27 Tetor, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni