fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet vile tre katshe ne Shen Vlash Durres

150.000 euro
Shen Vlash, Durres,
shto tek të preferuarat

Shitet vile tre katshe ne Shen Vlash Durres

Telefoni:
Email:agerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Okazion:

Shitet vile tre katshe ne nje koder te bukur ne Shen Vlash, Durres. Vila ka nje truall 900m2 te rrethuar. Ka gjithsej 500m2 siperfaqe ndertimi. Eshte e organizuar ne 5 dhoma gjumi, 2 dhoma ndenje, 2 banjo dhe nje ballkon. Ka bodrum dhe disa vende parkimi. Eshte e pa mobiluar. Ka pamje te mrekullueshme ne te gjitha drejtimet.

Shitet nen vleren reale. Cmimi 150 mije euro. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Shikime Total: 462 , Shikime Sot 1 

Adresa: Shen Vlash, Durres
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Shqipëri
Id E Pronës: 20693
Çmimi: 150.000 euro
Sipërfaqja e Pronës: 500 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 900 m2
Dhomat: 7
Dhoma gjumi: 5
Tualete: 2
Garazh: Yes

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 6 ha Truall Industrial pothuajse ngji...

30 euro per m2
60.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
2 Nëntor, 2022
krahasoni

Shitet 25mije m2 truall ne Porto Romano, Dur...

25 euro per m2
25.000 m2
sipërfaqja
18 Gusht, 2022
krahasoni

Shitet 7000m2 truall ne Gjirin Lalzit (ngjit...

80 euro per m2
7.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
17 Mars, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni