fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet vile tre katshe ne Yzberisht

320.000 euro
KMY Yzberisht, Tiranë,
shto tek të preferuarat

Shitet vile tre katshe ne Yzberisht

Telefoni:
Email:agerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet vile tre katshe prane KMY ne Yzberisht. Vila eshte e re, e punuar me cilesi me sistem termo-izolues kapot. Ka 5 dhoma gjumi, tre sallone dhe tre banja. Gjithsej 418m2 ndertim dhe 380m2 truall. Eshte ne rruge kryesore. Shitet 320 mije euro. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

 

Shikime Total: 1,982 , Shikime Sot 9 

Adresa: KMY Yzberisht, Tiranë
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 20511
Çmimi: 320.000 euro
Sipërfaqja e Pronës: 418 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 380 m2
Dhomat: 8
Dhoma gjumi: 5
Tualete: 3
Kate Totale: 1
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
8 Qershor, 2022
krahasoni

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
19 Maj, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni