click to enable zoom
duke u ngarkuar...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Ekrani i Plotë

0 për 150.000.000

Tipare të tjera
Kërkim i Avancuar

0 për 150.000.000

Tipare të tjera

Shitet vile tre katshe ne Yzberisht

320.000 euro
KMY Yzberisht, Tiranë,
add to favorites
Shitet
Rezultatet e Kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet vile tre katshe prane KMY ne Yzberisht. Vila eshte e re, e punuar me cilesi me sistem termo-izolues kapot. Ka 5 dhoma gjumi, tre sallone dhe tre banja. Gjithsej 418m2 ndertim dhe 380m2 truall. Eshte ne rruge kryesore. Shitet 320 mije euro. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

 

Print Friendly, PDF & Email
Adresa: KMY Yzberisht, Tiranë
Qytet:
Shteti/Qarku:
Shteti: Albania
ID e Prones: 20511
Çmimi: 320.000 euro
Sipërfaqja e Banesës: 418 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 380 m2
Dhomat: 8
Dhomat e Gjumit: 5
Banjot: 3
  • Kërkim i Avancuar

    0 për 150.000.000

    Tipare të tjera
  • Instagram

  • Facebook

Krahaso