fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Apartament 2+1 me Qira, Vizion Plus, Don Bosko, Tiranë

500 Euro / muaji
Rruga Don Bosko, ,
shto tek të preferuarat

Silvana Demirxhiu

Telefoni:00355698175262
Email:silva.demirxhiu@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Përshkrimi i Pronës

  Jepet me qira apartament 2 dhoma dhe 1 kuzhinë, tek Vizion Plus në lagjen Don Bosko. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, nje dhomë ndenjje, një tualet dhe një ballkon. Gjendet ne katin e 6 të një pallati të ri. Ka një sipërfaqe prej 104 m2. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe gati për banim. Orientimi i apartamentit është pjesërisht nga Jugu dhe pjesërisht nga Veri-Perëndimi, çka ofron ndriçim, dhe ventilim natyral gjatë gjithë ditës. Apartamenti është i disponueshëm nga 1 Qershori 2023. Preferohet të jepet për familje dhe kontrata afatgjata.

  Çmimi i apartamentit është 500 Euro/Muaji.

  Na kontaktoni për më shumë informacion dhe një vizitë në pronë!

  Loading

  Adresa: Rruga Don Bosko
  Qyteti:
  Zonë:
  Shteti/Qarkut:
  Zip: 1001
  Vend: Albania
  Id E Pronës: 44737
  Çmimi: 500 Euro / muaji
  Sipërfaqja e Pronës: 104 m2
  Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 104 m2
  Dhomat: 3
  Dhoma gjumi: 2
  Tualete: 1
  Kati: 6
  Kate Totale: 8
  Statusi: I disponueshëm
  Dokumentat: Dokumenta të rregullta
  Ballkon
  Pllaka
  Mobilim
  Kuzhine
  Ashensor

  Listime të Ngjashme

  krahasoni

  Jepet me qira Apartament, 2+1, Xhamllëku, Ti...

  35.000 Lek / muaji
  2
  dhoma gjumi
  1
  tualete
  87 m2
  sipërfaqja
  24 Maj, 2023
  krahasoni
  new offer

  Jepet me qira Apartament 2+1, Vila L2, Astir...

  430 Euro / muaji
  2
  dhoma gjumi
  2
  tualete
  110 m2
  sipërfaqja
  14 Prill, 2023
  krahasoni
  new offer

  Jepet me Qira Apartament, Rruga Dervish Hima...

  1.500 Euro / muaji (neto)
  2
  dhoma gjumi
  2
  tualete
  126 m2
  sipërfaqja
  24 Mars, 2023

  Krahasoni