fbpx
Kërkim i Avancuar

Jepet me qira Apartament, 2+1, Xhamllëku, Tiranë

35.000 Lek / muaji
Rruga xhamfize keko, ,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi I Pronës

Jepet me qira apartament i përbërë nga 2 dhoma gjumi, dhomë ndenjje, para-tualet, tualet, korridor, ballkon llozhë. Apartamenri ka një sipërfaqe prej 87 m². Ai gjendet në katin e 4-t të një pallati ekzistues por shumë të mirëmbajtur! Zona ku ndodhet apartamenti ofron akses dhe shërbime shumë të mira urbane! Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe gati për të jetuar në të!

Apartamenti jepet me qira 35000 lek/muaji!

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Loading

Adresa: Rruga xhamfize keko
Qyteti:
Zona:
Shtet: Albania
Id E Pronës: 44743
Çmimi: 35.000 Lek / muaji
Madhësia E Pronës: 87 m2
Prona Madhësia Lot: 87 m2
Dhomat: 0
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
ID E Pronës: MAR027
Kate Totale: 1
Statusi: I disponueshëm
Dokumentat: Dokumenta të rregullta
Parket
Pllaka
Mobilim
Kuzhine
walscore61 / Somewhat Walkable më shumë detaje këtu

Listime të Ngjashme

krahasoni

Apartament 2+1 me Qira, Vizion Plus, Don Bos...

500 Euro / muaji
2
dhoma gjumi
1
banjo
104 m2
madhësia
21 Maj, 2023
krahasoni
Ekskluzive

Jepet me qira Apartament 2+1, Vila L2, Astir...

430 Euro / muaji
2
dhoma gjumi
2
banjo
110 m2
madhësia
14 Prill, 2023
krahasoni
new offer

Jepet me Qira Apartament, Rruga Dervish Hima...

1.500 Euro / muaji (neto)
2
dhoma gjumi
2
banjo
126 m2
madhësia
24 Mars, 2023

Silvana Demirxhiu

Telefoni:00355698175262
Email:silva.demirxhiu@gmail.com

Më Kontaktoni

  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    Për çdo kërkesë apo bashkëpunim me agjensinë tonë, Na kontaktoni nërmjet formularit të Mëposhtëm!
    Me respekt, MARSIAL Real Estate!
    Agjensia juaj e Pronave!

   • Mortgage Calculator

   Krahasoni