fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Jepet me qira Apartament 2+1, Residenca Oasis, Tiranë

600 Euro / muaji
Rruga Feizi Himzo, , ,
shto tek të preferuarat
new offer

Silvana Demirxhiu

Telefoni:00355698175262
Email:silva.demirxhiu@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Përshkrimi i Pronës

  Jepet me Qira Apartament i Ri në një nga Residencat më luksoze të sapopërfunduar në Tiranë!
  Apartamenti ka sipërfaqe 110 m² dhe është i ndarë në një dhomë ndenje, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. I gjithë apartamenti është i orientuar Jug-Lindje, dhe me distancat e respektuara nga rezidencat e tjera është i ndriçuar dhe ventiluar në mënyrë natyrale. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe asnjëherë i banuar më parë! Ndodhet në katin e 5-të.

  Ka mundësi për 2 poste parkimi brenda kompleksit me çmim ekstra € 60/ për muaj.

  Preferohen familjarë dhe nuk lejohet të merret me qira për Booking, AirBnB etc..

  Oasis Residence, projekti që vjen me dy godina me arkitekturë moderne bashkëkohore, e kombinuar me cilësi të lartë ndërtimi, është vendi ku do të gjeni rehatinë në të ardhmen tuaj!
  Në Oasis Residence do të gjeni hapsirën e gjelbëruar për të cilën kemi kaq shumë nevojë, dy kate parkimi të nëndheshëm dhe i ndodhur në një pozicion gjeografik tepër strategjik, në një nga zonat me zhvillim më të shpejtë në Tiranë përgjatë viteve të fundit!

  Loading

  Adresa: Rruga Feizi Himzo
  Qyteti:
  Shteti/Qarkut:
  Vend: Albania
  Id E Pronës: 44641
  Çmimi: 600 Euro / muaji
  Sipërfaqja e Pronës: 110 m2
  Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 110 m2
  Dhomat: 3
  Dhoma gjumi: 2
  Tualete: 2
  ID E Pronës: 10045
  Kati: 5
  Kate Totale: 9
  Garazh: Po
  Statusi: I disponueshëm
  Dokumentat: Dokumenta të rregullta
  Pamje Panoramike
  Ballkon
  Parket
  Pllaka
  Mobilim
  Kuzhine
  Ashensor
  Parkim
  walscore56 / Somewhat Walkable më shumë detaje këtu

  Listime të Ngjashme

  krahasoni

  Jepet me qira Apartament, 2+1, Xhamllëku, Ti...

  35.000 Lek / muaji
  2
  dhoma gjumi
  1
  tualete
  87 m2
  sipërfaqja
  24 Maj, 2023
  krahasoni

  Apartament 2+1 me Qira, Vizion Plus, Don Bos...

  500 Euro / muaji
  2
  dhoma gjumi
  1
  tualete
  104 m2
  sipërfaqja
  21 Maj, 2023
  krahasoni
  new offer

  Jepet me qira Apartament 2+1, Vila L2, Astir...

  430 Euro / muaji
  2
  dhoma gjumi
  2
  tualete
  110 m2
  sipërfaqja
  14 Prill, 2023

  Krahasoni