fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Jepet me qira Kapanon 500m2 me 1500euro/muaj

1.500 euro/muaj
Domje, Tirane, ,
shto tek të preferuarat

Jepet me qira Kapanon 500m2 me 1500euro/muaj

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Përshkrimi i Pronës

  Jepet me qira Kapanon 500m2 me 1500euro/muaj. Ndodhet prane Autostrades Tirane – Durres, ne Domje
  Eshte ndertim i ri. Ka rruge asfalt dhe eshte i aksesueshem edhe nga Rruga e Rinasit.
  Jepet me qira 1500 euro ne muaj neto. Pra taksat duhet t’i paguaj Qiramarresi.
  Per me shume info, na kontaktoni

  Loading

  Adresa: Domje, Tirane
  Qyteti:
  Shteti/Qarkut:
  Vend: Shqipëria
  Id E Pronës: 44733
  Çmimi: 1.500 euro/muaj
  Sipërfaqja e Pronës: 500 m2
  Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 1.000 m2
  Dhomat: 1
  Tualete: 2
  ID E Pronës: 13299
  Kate Totale: 1
  Konstruksioni: Konstruksion Metalik
  Statusi: I disponueshëm
  Dokumentat: Dokumenta të rregullta

  Listime të Ngjashme

  krahasoni

  Jepet me Qira Magazinë 400 m2, Domje, Tiranë

  1.500 Euro/muaji
  400 m2
  sipërfaqja
  24 Maj, 2021
  krahasoni

  Jepet me qira 800m2 Kapanon ne Autostrade, D...

  2.000 euro/muaj
  3
  tualete
  800 m2
  sipërfaqja
  15 Mars, 2021
  krahasoni

  Jepet me qira 250m2 ambient biznesi prane PE...

  500 euro/muaj
  250 m2
  sipërfaqja
  kris-gerveni
  25 Janar, 2021

  Krahasoni