fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen
Kërkim i Avancuar

Jepet me qira Kapanon 500m2 me 1500euro/muaj

1.500 euro/muaj
Domje, Tirane, ,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi I Pronës

Jepet me qira Kapanon 500m2 me 1500euro/muaj. Ndodhet prane Autostrades Tirane - Durres, ne Domje
Eshte ndertim i ri. Ka rruge asfalt dhe eshte i aksesueshem edhe nga Rruga e Rinasit.
Jepet me qira 1500 euro ne muaj neto. Pra taksat duhet t'i paguaj Qiramarresi.
Per me shume info, na kontaktoni

Loading

Adresa: Domje, Tirane
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Shtet: Shqipëria
Id E Pronës: 44733
Çmimi: 1.500 euro/muaj
Sipërfaqja E Pronës: 500 m2
Sipërfaqja e truallit të Pronës: 1.000 m2
Dhomat: 1
Dhoma gjumi: 0
Tualete: 2
ID E Pronës: 13299
Kate Totale: 1
Konstruksioni: Konstruksion Metalik
Statusi: I disponueshëm
Dokumentat: Dokumenta të rregullta

Listime të Ngjashme

krahasoni

Jepet me qira 800m2 Kapanon ne Autostrade, D...

2.000 euro/muaj
3
banjo
800 m2
Sipërfaqja
15 Mars, 2021
krahasoni

Jepet me qira 250m2 ambient biznesi prane PE...

500 euro/muaj
250 m2
Sipërfaqja
kris-gerveni
25 Janar, 2021

Jepet me qira Kapanon 500m2 me 1500euro/muaj

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

   Gabim: S’u gjet formular kontaktesh.

  • Mortgage Calculator

  Krahasoni