fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen
Kërkim i Avancuar

Shitet 5000m2 truall pas City Park me 30 euro/m2

30 euro per m2
Rruga e Limuthit, Tirane, ,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi I Pronës

Shitet 5000m2 truall per ndertim vilash ne Kashar, prane Liqenit te Kusit. Trualli ndodhet ne nje koder me pak pjerresi dhe me pamje te bukur. Lejohet ndertimi i vilave deri ne dy kate. Zona eshte shume e qete dhe me ajer te paster. Trualli ka certifikate dhe ka vetem nje pronar.

Shitet me 30 euro/m2.

Per me shume info, na kontaktoni.

Loading

Adresa: Rruga e Limuthit, Tirane
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Shtet: Albania
Id E Pronës: 43787
Çmimi: 30 euro per m2
Sipërfaqja E Pronës: 5.000 m2
Sipërfaqja e truallit të Pronës: 0 m2
Dhomat: 0
Dhoma gjumi: 0
Tualete: 0
Kate Totale: 1
Statusi: I disponueshëm

Listime të Ngjashme

krahasoni
OKAZION

Shitet Shtëpi 1 Kat, Sauk, Tiranë

180.000 Euro
3
dhoma gjumi
1
banjo
144 m2
Sipërfaqja
21 Korrik, 2023
krahasoni
SHITUR

Shitet 1500m2 truall industrial ne Rrugen e ...

10.000 leke te reja/m2
1.500 m2
Sipërfaqja
kris-gerveni
16 Shkurt, 2023
krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
Sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022

Kristaq Gerveni

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

   Gabim: S’u gjet formular kontaktesh.

  • Mortgage Calculator

  Krahasoni