fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Roadmap Satellite Hybrid Terreni My Location Fullscreen
Advanced Search

Shitet 5000m2 truall pas City Park me 30 euro/m2

30 euro per m2
Rruga e Limuthit, Tirane, ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Phone:
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Property Description

  Shitet 5000m2 truall per ndertim vilash ne Kashar, prane Liqenit te Kusit. Trualli ndodhet ne nje koder me pak pjerresi dhe me pamje te bukur. Lejohet ndertimi i vilave deri ne dy kate. Zona eshte shume e qete dhe me ajer te paster. Trualli ka certifikate dhe ka vetem nje pronar.

  Shitet me 30 euro/m2.

  Per me shume info, na kontaktoni.

  Loading

  Address: Rruga e Limuthit, Tirane
  City:
  Shteti/Qarkut:
  Country: Albania
  Property Id: 43787
  Price: 30 euro per m2
  Property Size: 5.000 m2
  Property Lot Size: 0 m2
  Rooms: 0
  Bedrooms: 0
  Bathrooms: 0
  Kate Totale: 1
  Statusi: I disponueshëm
  walscore1 / Car-Dependent more details here

  Listime të Ngjashme

  krahasoni

  Shitet Shtëpi 1 Kat, Sauk, Tiranë

  180.000 Euro
  3
  bedrooms
  1
  baths
  144 m2
  size
  21 Korrik, 2023
  krahasoni

  Shitet 1500m2 truall industrial ne Rrugen e ...

  10.000 leke te reja/m2
  1.500 m2
  size
  kris-gerveni
  16 Shkurt, 2023
  krahasoni

  Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

  336.000 euro
  2.800 m2
  size
  kris-gerveni
  21 Tetor, 2022
  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    Për çdo kërkesë apo bashkëpunim me agjensinë tonë, Na kontaktoni nërmjet formularit të Mëposhtëm!
    Me respekt, MARSIAL Real Estate!
    Agjensia juaj e Pronave!

   • Mortgage Calculator

   Krahasoni