fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen
Kërkim i Avancuar

Shitet Apartament 2+1, Linzë, Tiranë

110.000
Linzë, , ,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi I Pronës

Në ajrin e pastër të Linzës, 20 minuta larg qëndrës së Tiranës, shitet Apartament me Pamje nga Tirana! Apartamenti ndodhet në katin e 4-t, jo të fundit, të një pallati të ri me ashensor. Ai ka një sipërfaqe prej 106.7 m² dhe përbëhet nga -2 dhoma gjumi, -1 dhomë ndenje, -2 tualete (njëri nga këta me dritare) dhe 2 ballkone ma pamje. Apartamenti shitet i pa mobiluar.
Apartamenti është i orientuar nga Jug- Perëndimi duke ofruar pamje panoramike të qytetit të Tiranës.
Mundësi parkimi publik të sistemuar, në rrethinat e pallatit.

Apartamenti disponon dokumenta të rregullta.
Për një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni!

Loading

Adresa: Linzë
Qyteti: ,
Zona:
Shteti/Qarkut:
Shtet: Albania
Id E Pronës: 45183
Çmimi: 110.000
Sipërfaqja E Pronës: 107 m2
Sipërfaqja e truallit të Pronës: 107 m2
Dhomat: 3
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Kati: 4
Kate Totale: 5
Garazh: Jo
Konstruksioni: Konstruksion Beton/Armuar
Statusi: I disponueshëm
Dokumentat: Dokumenta të rregullta
Pamje Panoramike
Ballkon
Pllaka
Ashensor

Listime të Ngjashme

krahasoni
Ekskluzive

Shiten 4 Apartamente 3+1, Akses Tirana, Tira...

153.600
3
dhoma gjumi
2
banjo
128 m2
Sipërfaqja
5 Prill, 2024
krahasoni
Rezervuar

Shitet Apartament, 1+1, Diellon Residence, T...

Euro/m²
1
dhoma gjumi
1
banjo
65 m2
Sipërfaqja
17 Janar, 2024
krahasoni
SHITUR

Shitet apartament 3+1 tek Teleferiku per 82m...

82.000 euro
3
dhoma gjumi
2
banjo
96 m2
Sipërfaqja
kris-gerveni
16 Shkurt, 2023

Alban Demirxhiu

Telefoni:00355672062483
Email:alban.demirxhiu@gmail.com

Më Kontaktoni

  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

   Gabim: S’u gjet formular kontaktesh.

  • Mortgage Calculator

  Krahasoni