fbpx
Kërkim i Avancuar

Shitet Apartament 2+1, Vlorë

1.500 Euro / m2
Rruga Dhimiter Konomi,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi I Pronës

Shitet Apartament në një nga zonat më elitare dhe të reja të Vlorës! Apartamenti është pjesë e një kompleksi të ri pallatesh, i cili ofron punime teper cilësore dhe ka ashensor! Ai është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore, ka planimetri të rregullt, funksionale dhe është me pamje nga deti. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 82 m2 përbëhet nga një korridor që hapet drejt ambientit të gatimit, të ngrënies dhe të ndënjes! Ka dy dhoma gjumi, njëra matrimoniale dhe njëra dhomë fëmijësh. Ka një tualet dhe një ballkon, të dyja të bollshme dhe shumë funksionale!

Zona ku ndodhet apartamenti është shumë e përshtatshme për shtepi të dytë në bregdet dhe gjithashtu edhe për investim! Pranë rezidencës gjenden restorante, supermarket, qendra hoteliere, SPA, Relax, Sport tepër cilësore dhe gjithëvjetore. Lungomare e re e Vlorës është vetëm pak minuta ecje nga pallati.

Për më shumë informacion dhe një vizitë në pronë na kontaktoni!

Loading

Adresa: Rruga Dhimiter Konomi
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Shtet: Albania
Id E Pronës: 44807
Çmimi: 1.500 Euro / m2
Madhësia E Pronës: 67 m2
Prona Madhësia Lot: 82 m2
Dhomat: 3
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Kati: 3
Kate Totale: 6
Garazh: jo
Statusi: I disponueshëm
Dokumentat: Dokumenta të rregullta
Pamje Panoramike
Ballkon
Pllaka
Mobilim
Kuzhine
Ashensor
Pamje nga Deti

Listime të Ngjashme

krahasoni
Listim i Ri!

Shitet Apartament Modern 3+1, Lungomare, Vlo...

2.500 €/m²
3
dhoma gjumi
2
banjo
145 m2
madhësia
2 Prill, 2024
krahasoni

Shitet Apartament 1+1, 68m2, Kompleks Vilash...

Duke filluar nga... 2.500 Euro / m2
1
dhoma gjumi
1
banjo
68 m2
madhësia
30 Gusht, 2022
krahasoni

Shitet nje vile ne Borsh prane Ujvares

500.000 euro
200 m2
madhësia
28 Mars, 2022

Silvana Demirxhiu

Telefoni:00355698175262
Email:silva.demirxhiu@gmail.com

Më Kontaktoni

  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    Për çdo kërkesë apo bashkëpunim me agjensinë tonë, Na kontaktoni nërmjet formularit të Mëposhtëm!
    Me respekt, MARSIAL Real Estate!
    Agjensia juaj e Pronave!

   • Mortgage Calculator

   Krahasoni