fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet shtepi dykatshe ne Qender te Kombinatit 160mije euro

160.000 euro
Kombinat, Tiranë, ,
shto tek të preferuarat

Shitet shtepi dykatshe ne Qender te Kombinatit 160mije euro

Telefoni:
Email:agerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet shtepi dykatshe ne Kombinat (300 metra nga Qendra) ne anen Jugore. Shtepia eshte e organizuar ne dy hyrje te vecuara, ku ne katin e pare kane sallon ndenje, banje aneks gatimi, ndersa ne katin e dyte kane nga dy dhoma gjumi, banje dhe ballkon. Ka siperfaqe 222m2. Shitet 160 mije euro. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Shikime Total: 1,713 , Shikime Sot 6 

Adresa: Kombinat, Tiranë
Qyteti:
Zonë:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 20520
Çmimi: 160.000 euro
Sipërfaqja e Pronës: 222 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 222 m2
Dhomat: 6
Dhoma gjumi: 4
Tualete: 4
Kate Totale: 1
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

Shitet shtepi e vjeter me truall Prane Fshat...

150.000 euro
alba-gerveni
29 Qershor, 2020
krahasoni

Shitet shtepi e vjeter me truall ne Farke, T...

150.000 euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
100 m2
sipërfaqja
alba-gerveni
27 Qershor, 2020
krahasoni

Shitet shtepi e vjeter ne Priske me 3000m2 t...

120.000 euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
150 m2
sipërfaqja
19 Nëntor, 2019
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni