fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet shtepi e vjeter me truall Prane Fshatit SOS, Sauk, Tirane

150.000 euro
Rruga Herman Gmeiner, Tirana, Albania,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet shtepi private e ndertuar ne vitin 2000. Ka 3 dhoma gjumi nje sallon, banjo dhe ballkon. Ka 70m2 bodrum. Trualli eshte 600m2. Ka pozicion te bukur ne nje faqe kodre te bute. Zona eshte e sigurte, e qete dhe e pastert.
Shitet 150 mije euro.
Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Shikime Total: 1,040 , Shikime Sot 1 

Adresa: Rruga Herman Gmeiner, Tirana, Albania
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Afghanistan
Id E Pronës: 21053
Çmimi: 150.000 euro
Sipërfaqja e Pronës: 96 m2
Dhomat: 4
Dhoma gjumi: 3
Tualete: 1
Garazh: Yes

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet shtepi e vjeter me truall ne Farke, T...

150.000 euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
100 m2
sipërfaqja
alba-gerveni
27 Qershor, 2020
krahasoni

Shitet shtepi e vjeter ne Priske me 3000m2 t...

120.000 euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
150 m2
sipërfaqja
19 Nëntor, 2019
krahasoni

Shitet shtepi dykatshe ne Qender te Kombinat...

160.000 euro
4
dhoma gjumi
4
tualete
222 m2
sipërfaqja
alba-gerveni
1 Nëntor, 2019
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni