fbpx
Kërkim i Avancuar

Shitet vile prane Lokal Qesaraka

1.200.000 euro
Fresku, Linze, ,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi I Pronës

Shitet vile e ndertuar me punime te vecanta ne gure dhe ne dru. Eshte kater katshe. Ka rreth 500 m2 truall me obor dhe pishine te jashtme. Siperfaqe ndertimi ka 450m2. Ka 8 vende parkimi. Mund te perdoret per banim dhe per biznes. Shitet 1.2milion euro. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Loading

Adresa: Fresku, Linze
Qyteti: ,
Shteti/Qarkut:
Shtet: Albania
Id E Pronës: 20506
Çmimi: 1.200.000 euro
Madhësia E Pronës: 450 m2
Prona Madhësia Lot: 0 m2
Dhomat: 11
Dhoma gjumi: 6
Tualete: 4

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet Shtëpi 1 Kat, Sauk, Tiranë

180.000 Euro
3
dhoma gjumi
1
banjo
144 m2
madhësia
21 Korrik, 2023

Shitet shtepi e vjeter me truall Prane Fshat...

150.000 euro
alba-gerveni
29 Qershor, 2020
krahasoni

Shitet shtepi e vjeter me truall ne Farke, T...

150.000 euro
2
dhoma gjumi
1
banjo
100 m2
madhësia
alba-gerveni
27 Qershor, 2020
 • Reset Password

 • Exchange

 • Kërkoni Pronat

 • Na Kontaktoni

   Për çdo kërkesë apo bashkëpunim me agjensinë tonë, Na kontaktoni nërmjet formularit të Mëposhtëm!
   Me respekt, MARSIAL Real Estate!
   Agjensia juaj e Pronave!

  • Mortgage Calculator

  Krahasoni