click to enable zoom
duke u ngarkuar...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Ekrani i Plotë

0 për 150.000.000

Tipare të tjera
Kërkim i Avancuar

0 për 150.000.000

Tipare të tjera

Jepen me qira dy kapanone ne Autostraden Tirane-Durres

2.50 euro/m2
Autostrada Tirane-Durres, ,
add to favorites
Qira
Rezultatet e Kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Jepen me qira dy kapanone, secili me nga 2700m2. Te dy jane njekatshe, me konstruksion metalik dhe me sanduic. Lartesia me e vogel eshte 7.5 metra dhe ne kulm 10.5 metra. Mund te shfrytezohen edhe duke ndertuar kat te dyte. Trualli eshte 17 000 m2. Kane linje 20KV dhe nje transformator 250KVA. Ka uje industrial brenda truallit dhe linja e ujit te pijshem kalon 800 metra larg. Ka kanalizime te rregullta. Jane ne zone te sheshte dhe ne rruge dytesore te Autostrades Tirane-Durres. Vendndodhja eshte mes Tiranes dhe Durresit, ne mes Portit dhe Aeroportit. Jepen me qira afatgjate se bashku ose vec e vec, me 2.5 euro/m2. Per me shume info, na telefononi ne 0698973149.

Print Friendly, PDF & Email
Adresa: Autostrada Tirane-Durres
Shteti/Qarku:
Shteti: Albania
ID e Prones: 20526
Çmimi: 2.50 euro/m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 5.400 m2

Listime të Ngjashme

  • Kërkim i Avancuar

    0 për 150.000.000

    Tipare të tjera
  • Instagram

  • Facebook

Krahaso