click to enable zoom
duke u ngarkuar...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Ekrani i Plotë

0 për 150.000.000

Tipare të tjera
Kërkim i Avancuar

0 për 150.000.000

Tipare të tjera

Shitet shtepi dykatshe ne Qender te Kombinatit 160mije euro

160.000 euro
Kombinat, Tiranë, ,
add to favorites
Shitet
Rezultatet e Kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet shtepi dykatshe ne Kombinat (300 metra nga Qendra) ne anen Jugore. Shtepia eshte e organizuar ne dy hyrje te vecuara, ku ne katin e pare kane sallon ndenje, banje aneks gatimi, ndersa ne katin e dyte kane nga dy dhoma gjumi, banje dhe ballkon. Ka siperfaqe 222m2. Shitet 160 mije euro. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Print Friendly, PDF & Email
Adresa: Kombinat, Tiranë
Qytet:
Sipërfaqje:
Shteti/Qarku:
Shteti: Albania
ID e Prones: 20520
Çmimi: 160.000 euro
Sipërfaqja e Banesës: 222 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 222 m2
Dhomat: 6
Dhomat e Gjumit: 4
Banjot: 4

Listime të Ngjashme

Shitet shtepi e vjeter me truall Prane Fshat...

150.000 euro
alba-gerveni
June 29, 2020

Shitet vile 4 katshe tek Liqeni Thate

580.000 euro
alba-gerveni
February 6, 2020
  • Kërkim i Avancuar

    0 për 150.000.000

    Tipare të tjera
  • Instagram

  • Facebook

Krahaso