fbpx
Kërkim i Avancuar

Shitet nje apartament ne vijen e pare ne Plazhin e Durresit, me 900euro/m2

900 euro per m2
Rruga TEUTA, Durres
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi I Pronës

Shitet nje apartament ne vijen e pare ne Plazhin e Durresit, prane Pistes TEUTA. Apartamenti ndodhet ne katin e peste. Te gjitha dhomat kane pamje nga deti. Eshte i organizuar ne nje holl te madh, dy dhoma gjumi, dy banjo, ballkon dhe nje verande ne anen e qytetit. Ka nje siperfaqe prej 143m2. Mundet te shtohet edhe me nje hyrje tjeter (1+1+1banjo) 58m2 nqs ka kerkese nga bleresi. Apartamenti ndodhet ne punimet e fundit, dhe parashikohet ne perfundoj ne fund te Janarit 2022.
Ndodhet vetem 1km nga Porti i Durresit, 25km nga Aeroporti i Rinasit dhe 35km nga Tirana.
Shitet me 900 euro per m2, i diskutueshem.
Per me shume info, na kontaktoni.

Loading

Adresa: Rruga TEUTA, Durres
Shteti/Qarkut:
Shtet: Albania
Id E Pronës: 43743
Çmimi: 900 euro per m2
Madhësia E Pronës: 143 m2
Prona Madhësia Lot: 0 m2
Dhomat: 3
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Kate Totale: 1
Statusi: I disponueshëm

Listime të Ngjashme

krahasoni
OKAZION

Apartament 2+1+2 Shëngjin

90.000 Euro
2
dhoma gjumi
2
banjo
107 m2
madhësia
9 Prill, 2024
krahasoni
Ekskluzive

Shiten 4 Apartamente 3+1, Akses Tirana, Tira...

153.600
3
dhoma gjumi
2
banjo
128 m2
madhësia
5 Prill, 2024
krahasoni
Listim i Ri!

Shitet Apartament Modern 3+1, Lungomare, Vlo...

2.500 €/m²
3
dhoma gjumi
2
banjo
145 m2
madhësia
2 Prill, 2024

Kris Gerveni

Telefoni:
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    Për çdo kërkesë apo bashkëpunim me agjensinë tonë, Na kontaktoni nërmjet formularit të Mëposhtëm!
    Me respekt, MARSIAL Real Estate!
    Agjensia juaj e Pronave!

   • Mortgage Calculator

   Krahasoni