fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen
Kërkim i Avancuar

Shitet apartament 2+1, 113m2, kati dyte tek Liqeni Thate

1.100 euro/m2
,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi I Pronës

Shitet apartament 2+1+2banja me siperfaqe 113m2 qe ndodhet ne katin e dyte. Ka pozicion shume te pershtatshem dhe ka drite gjithe diten. Ka pamje te bukur te Liqenit te Thate dhe te kodrave perreth.
Shitet me 1100 euro per m2. Per me shume info na telefononi

Cel. : 0698973149

Loading

Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Shtet: Albania
Id E Pronës: 20809
Çmimi: 1.100 euro/m2
Sipërfaqja E Pronës: 113 m2
Sipërfaqja e truallit të Pronës: 0 m2
Dhomat: 3
Dhoma gjumi: 0
Tualete: 2
Kate Totale: 1
Garazh: Yes
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni
Listim i Ri!

Shitet Apartament 2+1, Linzë, Tiranë

110.000
2
dhoma gjumi
2
banjo
107 m2
Sipërfaqja
26 Maj, 2024
krahasoni
Ekskluzive

Shiten 4 Apartamente 3+1, Akses Tirana, Tira...

153.600
3
dhoma gjumi
2
banjo
128 m2
Sipërfaqja
5 Prill, 2024
krahasoni
Rezervuar

Shitet Apartament, 1+1, Diellon Residence, T...

Euro/m²
1
dhoma gjumi
1
banjo
65 m2
Sipërfaqja
17 Janar, 2024

Shitet apartament 2+1, 113m2, kati dyte tek Liqeni Thate

Telefoni:
Email:agerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

   Gabim: S’u gjet formular kontaktesh.

  • Mortgage Calculator

  Krahasoni