fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Roadmap Satellite Hybrid Terreni My Location Fullscreen
Advanced Search

Shitet apartament 2+1, 113m2, kati dyte tek Liqeni Thate

1.100 euro/m2
,
shto tek të preferuarat

Shitet apartament 2+1, 113m2, kati dyte tek Liqeni Thate

Phone:
Email:agerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Property Description

  Shitet apartament 2+1+2banja me siperfaqe 113m2 qe ndodhet ne katin e dyte. Ka pozicion shume te pershtatshem dhe ka drite gjithe diten. Ka pamje te bukur te Liqenit te Thate dhe te kodrave perreth.
  Shitet me 1100 euro per m2. Per me shume info na telefononi

  Cel. : 0698973149

  Loading

  City:
  Shteti/Qarkut:
  Country: Albania
  Property Id: 20809
  Price: 1.100 euro/m2
  Property Size: 113 m2
  Property Lot Size: 0 m2
  Rooms: 3
  Bedrooms: 0
  Bathrooms: 2
  Kate Totale: 1
  Garazh: Yes
  Statusi: Available
  walscore20 / Car-Dependent more details here

  Listime të Ngjashme

  krahasoni
  Listim i Ri!

  Shitet Apartament Modern 2+1, Rezidenca Diel...

  279.900 Euro
  2
  bedrooms
  2
  baths
  120 m2
  size
  31 Janar, 2024
  krahasoni
  Listim i Ri!

  Shitet Apartament 1+1, Rezidenca Diellon, Ti...

  1.900 Euro/m2
  1
  bedrooms
  1
  baths
  61 m2
  size
  silva
  31 Janar, 2024
  krahasoni
  Listim i Ri!

  Shitet Apartament, 1+1, Diellon Residence, T...

  2.000 Euro/m²
  1
  bedrooms
  1
  baths
  65 m2
  size
  27 Janar, 2024
  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    Për çdo kërkesë apo bashkëpunim me agjensinë tonë, Na kontaktoni nërmjet formularit të Mëposhtëm!
    Me respekt, MARSIAL Real Estate!
    Agjensia juaj e Pronave!

   • Mortgage Calculator

   Krahasoni