fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet apartament 2+1 prane OXHAKUT per 52 500 euro

52.500 euro
Rruga Kongresi i Manastirit, ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Përshkrimi i Pronës

  Shitet Apartament 2+1 ne katin e katert te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i rinovuar teresisht duke instaluar pajisje elektrike dhe hidraulike shume cilesore. Gjithcka eshte vendosur e re, dyert, dritaret, parketi, pllakat, etj. Eshte e mobiluar shume bukur. Pranë Xhamisë Xhura, Rruga Kongresi i Manastirit.
  Shitet 52 500 euro. Cmimi i padiskutueshem.
  Per me shume info, na telefononi +355698973149

  Loading

  Adresa: Rruga Kongresi i Manastirit
  Qyteti:
  Shteti/Qarkut:
  Vend: Albania
  Id E Pronës: 38921
  Çmimi: 52.500 euro
  Sipërfaqja e Pronës: 59 m2
  Dhomat: 3
  Dhoma gjumi: 2
  Tualete: 1
  Kate Totale: 1
  Garazh: Yes
  Statusi: Available
  walscore60 / Somewhat Walkable më shumë detaje këtu

  Listime të Ngjashme

  krahasoni

  Shitet apartament 3+1 tek Teleferiku per 82m...

  82.000 euro
  3
  dhoma gjumi
  2
  tualete
  96 m2
  sipërfaqja
  kris-gerveni
  16 Shkurt, 2023
  krahasoni

  Shitet apartament 2+1 tek Kodra Diellit 130m...

  130.000 euro
  2
  dhoma gjumi
  2
  tualete
  82 m2
  sipërfaqja
  kris-gerveni
  15 Dhjetor, 2022
  krahasoni

  Shitet apartament 2+1 prane Sheshit SKENDERB...

  98.000 euro
  2
  dhoma gjumi
  1
  tualete
  70 m2
  sipërfaqja
  kris-gerveni
  21 Tetor, 2022

  Krahasoni